گروه مهندسی کویر

پکیج استادی طراحی و بهره برداری شبکه های آب و فاضلاب در دو بخش آب و فاضلاب ارائه می شود و تماما آموزشی پروژه محور ،تماما GIS محور و Autocad محور می باشد که در آن تمامی ضوابط و  آخرین استاندارد های موجود ملی و فراملی همچون نشریات و دستورالعمل های وزارت نیرو در تهیه و تدوین آن رعایت گردیده تا شما شبکه آب و فاضلاب را از مبانی تا تحلیل های حرفه ای همچون موم در دستان خود داشته باشید و در واقع استاد تخصص خودتان باشید.

 هزینه تهیه پکیج استادی واترجمز+سورجمز معادل۵.۴۹۵.۰۰۰ تومان

برای تهیه با ما تماس بگیرید

مدرس پکیج آموزشی فوق آخرین دست آورد های خود و تمامی دوره های آموزشی که طی ۱۰ سال گذشته در انیستیتو بنتلی گذرانده را به سبکی نوین و شیوا در کالبد مثال هایی اجرایی به شما طی ۵۰ ساعت آموزش مولتی مدیا با نهایت موشکافی و دیدی وسیع از مسائل اجرایی و بهره برداری آموزش میدهد تا بهترین گزینه های موجود در طرح را بتوانید تحلیل و ارائه دهید.

ادامه مطلب: پکیج استادی طراحی شبکه های آب و فاضلاب

  در پکیج آموزش نرم افزار واتر جمز شما چه خواهید آموخت ؟

شما در تمام طول پکیج آموزشی فوق از سه ابزار فوق العاده بهره میبرید و مثلاها تماما با این سه نرم افزار پوشش داده میشود . این سه نرم افزار به ترتیبت اهمیت و استفاده در پکیج آموزشی عبارت است از WaterGEMS 10 ، اتوکد ۲۰۱۸ و ArcGIS 10.X

شما می آموزید چگونه از تمام ابزار های نرم افزار واترجمز در راستای طراحی استفاده نمایید . می آموزید چگونه در حد یک مشاور بر اساس ضوابط فنی آگاهانه کار کنید و از بیان تجربیات کاری و مثال های مربوط به آن چکیده مهمترین تجارب مدرس را فرا خواهید گرفت.

 هزینه تهیه پکیج استادی واترجمز معادل ۳.۴۹۵.۰۰۰ تومان

برای تهیه با ما تماس بگیرید

   محتویات ۱۴ گانه پکیج استادی واترجمز ۱۰ WaterGEMS : 

 1. راهنمای کاربردی نرم افزار WaterGEMS به زبان پارسی در حدود ۳۵۰ صفحه مصور و گام به گام
 2. مجموعه ویدیو های آموزشی نرم افزار به زبان پارسی توسط مدرس نرم افزار های شرکت Bentley (مهندس رضایی دارای مدرک بین المللی از شرکت Bentley) برای اولین بار در ایران از ۰ تا ۱۰۰ به همراه تمامی نکات و طراحی و بهره برداری ویژه مهندسان مشاور و شرکت های آب و فاضلاب روستایی و شهری در نرم افزار WaterGEMS 8 به زبان پارسی.
 3. مجموعه ویدیو های آموزشی پارسی آموزش نرم افزار WaterGEMS دوره های برگذار شده توسط مدرس برجسته صنعت آب و فاضلاب ایران مهندس رضایی که  دارای مدارک بین المللی از شرکت Bentley می باشند  در نرم افزار WaterGEMS 3 به زبان پارسی.
 4. آموزش مولتی مدیا نرم افزار WaterGEMS 3 به صورت کامل و جامع  و کاملا حرفه ای( نسخه قدیمی
 5. دو حلقه DVD آموزش کاملا اورجینال گام به گام بر اساس متد آموزشی شرکت Bentley از ۰ تا ۱۰۰ نرم افزار WaterGEMS که مستقیما از شرکت سازنده برنامه خریداری گردیده .
 6. آموزش فلاشینگ و مدلسازی بهره برداری از شبکه ، آموزش نشت یابی در شبکه توسط نرم افزار WaterGEMS 8 بسیار آسان و روان به همراه کلیه دیتا ها و اطلاعات طرح ها .
 7. پایان نامه کنترل هدر رفت آب تهران با استفاده از تجهیزات SCADA و نرم افزار WaterGEMS ، کاری از مرجع مهندسان آب و فاضلاب ایران.
 8. پایان نامه کنترل هدر رفت آب شهر صوفیان و کشف نشت توسط نرم افزار WaterGEMS ، کاری از مرجع مهندسان آب و فاضلاب ایران .
 9. تمامی ورژن های نرم افزار WaterGEMS و ArcGIS
 10. پکیج حرفه ای آموزش آبیاری قطره ای
 11. بانک پروژه های مشاور در زمینه شبکه آب ، خط انتقال و آبیاری  ( یک کتابخانه جامل از پروژه های انجام شده در ایران با تمامی اطلاعات) 
 12. کتاب های تخصصی شرکت بنتلی در زیمنه شبکه آب ( قیمت مجموعا ۱۴۰ دلار آمریکا )
 13. آخرین آپدیت آموزش نرم افزار واترجمز ۱۰ به زبان فارسی و به تدریس مهندس رضایی (۱۶ ساعت )

ادامه مطلب: پکیج استادی واترجمز WaterGEMS

ما 13 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

اینستاگرام گروه مهندسی کویر

کانال تلگرام گروه مهندسی کویر

مشکلات پمپاژ آب را به ما بسپارید 

به دلیل توسعه شهری، برنامه ریزی و بهینه سازی سیستمهای انتقال اب اهمیت بسیار زیادی برای سازمانهای مسئول پیدا کرده است. قسمت اعظم فرآیند تأمین آب مورد نیاز در بخشهای مختلف شرب، صنعت و کشاورزی، فرآیند انتقال آب از محل تأمین به محل مصرف می باشد که طراحی ایستگاه های پمپاژ و خطوط انتقال آب براساس استانداردهای روز دنیا و درنظرگرفتن مباحث انرژی و بهره وری اهمیت بسیار زیادی داشته و پس از آن، تهیه و اجرای طرح تحت نظارت تیم کارشناسی مجرب و متخصص بسیار حائز اهیمت می باشد.
کیفیت طراحی، بهینه سازی انرژی، مناسب و به روز بودن طرحهای انتقال آب و ایستگاه ها و تجهیزات مربوطه از جمله نکات مورد توجه این گروه مهندسی می باشد. 
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12