گروه مهندسی کویر

پس از طی مراحل طراحی، تأمین و ساخت تجهیزات و آماده سازی هر پروژه، با یکی از مهمترین مراحل انجام کار مواجه می شویم که مرحله نصب و راه اندازی پروژه می باشد. عملکرد گروه نصب و راه اندازی در یک طرح می تواند پروژه موفق نموده یا پروژه را با شکست مواجه نماید.

نصب و راه اندازی هر پروژه به حدی حائز اهمیت بوده که در هنگام طراحی و آماده سازی نقشه‌ها نیزبایستی اقدامات و نکات نصب و راه اندازی را مدنظر قرارداد.

گاهی در طرحهای مختلف مانند طرحهای ایستگاه پمپاژ مشاهده شده که ابعاد و انداره‌ها و جانمایی‌ها به گونه‌ای بوده که در هنگام نصب تجهیزات فضای کافی و لازم جهت عملیات گروه نصب وجود نداشته و حتی امکان استفاده از ابزار برای بستن پیچ و مهره‌ها وجود نداشته است.

برخی ایده‌ها نیز در هنگام طراحی بر روی کاغذ و نقشه عملی بوده اما در هنگام نصب و راه‌اندازی عملی نیستند و پروژه را با مشکل روبرو می‌سازند. اینها نکاتی است که بایستی در هنگام طراحی، ساخت و نصب و راه اندازی هر طرح به آنها توجه داشت.

امور نصب و راه‌اندازی گروه مهندسی کویر با توجه به نکات مطرح شده و با تجربه انجام پروژه‌های مختلف در زمینه تأسیسات و تجهیزات آب و فاضلاب آماده ارائه خدمت می‌باشد.

در طرحهای جاری گروه مهندسی کویر، در هنگام طراحی، امور نصب وراه‌اندازی نیز در جریان طرح قرارگرفته و با ایده و نظر آنها طرحها و نقشه‌ها نهایی می‌شوند.

گروه مهندسی کویر در زمینه‌های زیر به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات نصب و راه‌اندازی می‌باشد:

  • نصب و راه‌اندازی مخازن و تانکهای ضربه‌گیر
  • نصب و راه‌اندازی پکیجهای تصفیه آب RO
  • نصب و راه‌اندازی دستگاههای تصفیه آب خانگی
  • نصب و راه‌اندازی ایستگاههای پمپاژ آب
  • نصب و راه‌اندازی تابلوهای برق و کنترل و سیستمهای اتوماسیون
  • نصب و راه‌اندازی انواع کمپرسورهای هوا
  • نصب و راه‌اندازی انواع پکیجهای فیلتراسیون
  • نصب و راه‌اندازی تجهیزات پایش آنلاین

پس از نصب و راه‌اندازی موفق هر طرح، نحوه بهره‌برداری نیز بسیار مهم بوده و بهره‌برداری غلط و اشتباه نیز می‌تواند به راحتی یک پروژه را با شکست مواجه نماید.

گروه مهندسی کویر با تجربه لازم در زمینه بهره‌برداری و نگهداری از تأسیسات و تجهیزات آب و فاضلاب، با رعایت استانداردهای بهره‌برداری و نگهداری (PM) آماده ارائه خدمات بهره‌برداری، تعمیر و نگهداری پروژه‌های مختلف صنعت آب و فاضلاب می‌باشد.

برای انجام عملیات نصب و راه اندازی و بهره برداری پروژه های خود با ما تماس بگیرید.

ما 25 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

اینستاگرام گروه مهندسی کویر

کانال تلگرام گروه مهندسی کویر