گروه مهندسی کویر

گروه مهندسی کویر با پشتوانه و تکیه بر سوابق طولانی علمی و اجرایی کادر مدیریتی و پرسنل متخصص و مجرب، فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات مهندسی آغاز نموده است. این گروه مهندسی با هدف فعالیت مثبت و موثر در صنعت آب و فاضلاب کشور و پیشبرد پروژه های عمرانی و زیرساختی موجود تأسیس شده که به منظور دستیابی به این اهداف، مجموعه ای از کارشناسان خبره و با سابقه این صنعت که در شرکتها و عرصه های مختلف و معتبر فعالیت داشته و کسب تجربه نموده اند، در این شرکت گرد هم آمده اند. کارکنان و کادر اجرایی این شرکت با تجربه بیش از 13 سال در این صنعت و حضور در شرکتهای فعال و بزرگ مهندسی آب و فاضلاب بوده که در حال حاضر تحت نام گروه مهندسی کویر ارائه خدمات می نمایند..

این گروه مهندسی در زمینه های مختلف از جمله مطالعات، طراحی، نظارت و اجرای طرحعای تأمین آب، انتقال و ذخیره آب، تصفیه خانه و شبکه های توزیع آب، شبکه های جمع آوری فاضلاب، خطوط انتقال و تصفیه خانه های فاضلاب، شبکه های آبیاری و زهکشی، جمع آوری هدایت و دفع آبهای سطحی، طراحی شبکه های آبیاری فضای سبز شهری و مطالعات مدیریت و ارزیابی زیست محیطی ارائه خدمات می نماید.

کادر مدیریتی و فنی فعال در این شرکت از فارغ التحصیلان دانشگاههای معتبر در رده های بالای علمی بوده که رابطه بسیار نزدیکی با صنعت آب و فاضلاب داشته اند.

گروه مهندسي ‌كوير مجموعه‌ای از تیم‌های مهندسی مختلف با كادري مجرب، علمي و اجرايي با سوابق درخشان در سطح كشور و گواهينامه‌های لازم در زمينه‌هاي خدمات مشاوره تأسيسات آب و فاضلاب و خدمات پيمانكاري آب و تأسيسات تجهيزات، دارای گواهینامه ISO 9001:2008 و دارای گواهینامه فعالیت صنعتی، با رويكرد تصفيه آب و فاضلاب، ایستگاه‌های پمپاژ و ساير خدمات مورد نياز و مرتبط با صنعت آب و فاضلاب، آماده ارائه خدمات زیرمي‌باشد.

   اهم فعاليت‌هاي گروه مهندسی کویر در بخش آب:

  • انجام مطالعات طرح‌های آبرسانی
  • انجام مطالعات خطوط انتقال آب و ایستگاههای پمپاژ
  • طراحی، ساخت و راه‌اندازی مخازن ضربه‌گیر (Air Chamber)
  • مشاوره، طراحی و ساخت پکیج های تصفیه آب به روش اسمزمعکوس(RO)، اولترافیلتراسیون(UF)
  • مشاوره، طراحی، ساخت و راه‌اندازی سیستم های آب شیرین کن از آب دریا
  • طراحی و اجرای سیستم‌های گندزدایی از قبیل ازن، کلرزنی، اشعه فرابنفش(uv)
  • مهندسی مجدد و راه اندازی تصفیه خانه‌های آب
  • راه اندازی و بهره‌برداری تصفیه خانه‌های آب
  • تامین تجهیزات الکترومکانیکال

 

ما 11 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

اینستاگرام گروه مهندسی کویر

کانال تلگرام گروه مهندسی کویر

مشکلات پمپاژ آب را به ما بسپارید 

به دلیل توسعه شهری، برنامه ریزی و بهینه سازی سیستمهای انتقال اب اهمیت بسیار زیادی برای سازمانهای مسئول پیدا کرده است. قسمت اعظم فرآیند تأمین آب مورد نیاز در بخشهای مختلف شرب، صنعت و کشاورزی، فرآیند انتقال آب از محل تأمین به محل مصرف می باشد که طراحی ایستگاه های پمپاژ و خطوط انتقال آب براساس استانداردهای روز دنیا و درنظرگرفتن مباحث انرژی و بهره وری اهمیت بسیار زیادی داشته و پس از آن، تهیه و اجرای طرح تحت نظارت تیم کارشناسی مجرب و متخصص بسیار حائز اهیمت می باشد.
کیفیت طراحی، بهینه سازی انرژی، مناسب و به روز بودن طرحهای انتقال آب و ایستگاه ها و تجهیزات مربوطه از جمله نکات مورد توجه این گروه مهندسی می باشد.