گروه مهندسی کویردرباره شرکت Bentley

در اصل سیستم بنتلی یک شرکت توسعه نرم افزاری است که عهده دار پشتیبانی از نیازهای اساسی در جهت ساخت و مدیریت زیرساخت های جهانی شامل جاده ها، پل ها، آسمان خراشها، فرودگاه ها، نیروگاه های قدرت و صنعتی و هم چنین شبکه های برق، آب و فاضلاب است. بنتلی راه کارهایی را برای چرخه زندگی این زیر بناها با توجه به نیازهای حرفه های مختلف، مهندسان، معماران، برنامه ریزها، پیمانکاران، تهیه کنندگان، مدیران فناوری اطلاعات و مهندسان تعمیر و نگهداری که مشغول کار بر روی این زیربناها و پروژه ها هستند ارائه می دهد که شامل برنامه ها و خدمات یکپارچه بر روی یک پلت فرم باز می باشند. هر راهکار در جهت ایجاد اطمینان برای جریان اطلاعات میان فرآیند کاری و اعضای پروژه برای همکاری طراحی شده است.

تعهد بنتلی به جامعه کاربر فراتر از ارائه یک نرم افزار کامل و یکپارچه می باشد بلکه این نرم افزارها دارای خدمات و پشتیبانی استثنایی هستند. دسترسی به تیم پشتیبانی فنی، سازمان خدمات حرفه ای جهانی و فرصت های یادگیری مداوم از طریق آموزش محصولات، سمینارهای آنلاین و برنامه های دانشگاهی تعهد این شرکت به متخصصان نسل فعلی و آینده این زیر ساخت ها را نشان می دهد.

برای تهیه نرم افزار، لایسنس معتبر و بسته‌های آموزشی، با ما تماس بگیرید.

ادامه مطلب: معرفی شرکت بنتلی

واترجمز - WaterGEMS

این نرم افزار یک ابزار جامع و آسان برای تصمیم گیری و طراحی سیستمها و شبکه های آبرسانی می باشد که به کاربران کمک می کند تا دانش خود را در زمینه چگونه رفتار زیر ساخت ها در این حوزه به عنوان یک سیستم، نحوه واکنش و به انجام رساندن سیستم های عملیاتی و چگونگی توسعه آن با توجه با افزایش جمعیت و درخواست ها، افزایش و بهبود بخشند.

این نرم افزار هر آنچه که مورد نیاز کاربران است، از جریان آتش (حرارت) تا شبیه سازی کیفیت آب را در محیطی انعطاف پذیر و چند منظوره فراهم آورده است.

از جمله قابلیت های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • برنامه ریزی هوشمند در جهت قابلیت اطمینان سیستم: با استفاده از این نرم افزار می توان توانایی شبکه توزیع آب را مورد بررسی قرار داد و مناطق تحت مشکل را شناسایی  و اصلاح کرد و طرح هایی را برای پیشرفت سرمایه برنامه ریزی کرد.
 • بهینه سازی عملکرد سیستم در راستای دست یابی به کارایی بهتر: مدلسازی حقیقی سیستم های آبی پیچیده می تواند امری مشکل باشد که این نرم افزار امکان مدلسازی دقیق پمپ ، بهینه سازی عملکرد پمپاژ و به حداقل رساندن اختلالات را برای کاربر فراهم می آورد.
 • ایجاد قابلیت پشتیبانی پایدار از سیستم: در هنگام تعویض و یا تعمیر زیرساخت ها باید موارد و نکات بسیاری به عنوان نقاط قوت و ضعف طرح در نظر گرفته شوند که نرم افزار واتر جیمز با تحلیل و مقایسه رنج وسیعی از متغیر ها برای تصمیم گیری دوباره این امر را تسهیل نموده است.

برای تهیه نرم افزار، لایسنس معتبر و بسته های آموزشی، با ما تماس بگیرید

 

برای تهیه پکیج آموزشی استادی واترجمز، اینجا کلیک کنید

 

 

زیر مجموعه ها

ما 2 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کانال تلگرام گروه مهندسی کویر

اینستاگرام گروه مهندسی کویر

 • معرفی شرکت بنتلی

  درباره شرکت Bentley در اصل سیستم بنتلی یک شرکت توسعه نرم افزاری است که عهده دار پشتیبانی از نیازهای اساسی در جهت ساخت و مدیریت زیرساخت های جهانی شامل جاده بیشتر بخوانید
 • هیدرولیک و هیدرولوژی در بنتلی

  نرم افزار های هیدرولیکی و هیدرولوژی بنتلی: این دسته از نرم افزارهای شرکت بنتلی با هدف ایجاد طرح های کارشناسی، پشتیبانی و توسعه پروژه ها و بهینه سازی سیستم های بیشتر بخوانید
 • WaterGEMS - واترجمز

  واترجمز - WaterGEMS این نرم افزار یک ابزار جامع و آسان برای تصمیم گیری و طراحی سیستمها و شبکه های آبرسانی می باشد که به کاربران کمک می کند تا دانش بیشتر بخوانید
 • SewerGEMS - سورجمز

  سورجمز - SewerGEMS : این نرم افزار فرآیند مدلسازی را آسان می کند و موجب می شود تا زمان بیشتری برای حل مشکلات مربوط به فاضلاب مانند بهبود ظرفیت، محدود کردن جریان بیشتر بخوانید
 • 1
 • 2