گروه مهندسی کویر

گروه مهندسی ‌کویر با پشتوانه و تکیه بر سوابق طولانی علمی و اجرایی کادر مدیریتی و پرسنل متخصص و مجرب، فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات مهندسی آغاز نموده است. این گروه مهندسی  با هدف فعالیت مثبت و مؤثر در صنعت آب و فاضلاب کشور و پیشبرد پروژه‌های عمرانی و زیر ساختی موجود تاسیس شده که به منظور دستیابی به این اهداف، مجموعه‌ای از کارشناسان خبره و با سابقه این صنعت که در شرکتها و عرصه‌های مختلف و معتبر فعالیت داشته و کسب تجربه نموده‌اند، در این شرکت گردهم آمده‌اند. پرسنل و کادر اجرایی این شرکت با تجربه بیش از 13 سال در این صنعت و حضور در شرکت‌های فعال و بزرگ مهندسی آب و فاضلاب بوده که در حال حاضر تحت نام گروه مهندسی‌کویر ارائه خدمات می‌نمایند .

این گروه مهندسی در زمینه‌های مختلف از جمله مطالعات، طراحی، نظارت و اجرای طرحهای تامین آب، انتقال و ذخیره آب، تصفیه‌خانه و شبکه‌های توزیع آب، شبکه‌های جمع‌آوری فاضلاب، خطوط انتقال و تصفیه‌خانه‌های فاضلاب، شبکه‌های آبیاری و زهکشی، جمع‌آوری، هدایت و دفع آبهای سطحی، طراحی شبکه‌های آبیاری فضای سبز شهری و مطالعات مدیریت و ارزیابی زیست محیطی ارائه خدمات می‌نماید .

کادر مدیریتی و فنی فعال در این شرکت از فارغ التحصیلان دانشگاههای معتبر در رده‌های بالای علمی بوده که رابطه بسیار نزدیکی با صنعت آب و فاضلاب داشته‌اند.

گروه مهندسي ‌كوير مجموعه‌ای از تیم‌های مهندسی مختلف با كادري مجرب، علمي و اجرايي با سوابق درخشان در سطح كشور و گواهينامه‌های لازم در زمينه‌هاي خدمات مشاوره تأسيسات آب و فاضلاب و خدمات پيمانكاري آب و تأسيسات تجهيزات، دارای گواهینامه ISO 9001:2008 و دارای گواهینامه فعالیت صنعتی، با رويكرد تصفيه آب و فاضلاب، ایستگاه‌های پمپاژ و ساير خدمات مورد نياز و مرتبط با صنعت آب و فاضلاب، آماده ارائه خدمات زیرمي‌باشد.

   اهم فعاليت‌هاي گروه مهندسی کویر در بخش فاضلاب :

§         انجام مطالعات طرح‌‌های جمع آوری و تصفیه فاضلاب

§         مشاوره، طراحی، ساخت و راه‌اندازی پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی – انسانی

§         مشاوره، طراحی، ساخت و راه‌اندازی پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی

§         مشاوره، طراحی، ساخت و راه‌اندازی پکیج چربی‌گیر

§         مشاوره، طراحی، ساخت و راه‌اندازی پکیج تصفیه فاضلاب کارواش

§         مشاوره، طراحی و اجرای تصفیه خانه‌های فاضلاب بتنی

§         طراحی، ساخت و اجرای سپتیک تانک‌های پلی اتیلنی و بتنی

§         طراحی و ساخت تجهیزات فیلتراسیون از قبیل فیلترهای شنی، کربنی و میکروفیلتراسیون

§         طراحی و ساخت تجهیزات مکانیکال تصفیه‌خانه‌ها از قبیل آشغالگیرهای دستی و مکانیکی

§         مهندسی مجدد و راه اندازی تصفیه خانه‌های فاضلاب

§         راه اندازی و بهره‌برداری تصفیه خانه‌های فاضلاب

§         تامین تجهیزات الکترومکانیکال

 

ما 52 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مشکلات فاضلاب را به ما بسپارید 

فاضلاب تصفیه نشده حاوی مقدار زیادی مواد آلی، میکروارگانیسمهای بیماری زا، ترکیبات سمی و مواد مغذی است. از این رو فاضلاب مخاطرات بهداشتی و پیامدهای مخرب زیست محیطی را به دنبال دارد و باید فوراً از منابع تولید جمع آوری و قبل از دفع نهایی به شکل مناسب تصفیه شود. از طرفی کمبود آب و اهمیت تأمین آب مورد نیاز صنایع و کشاورزی، موجب شده بازیابی پساب تصفیه شده از فاضلابهای شهری و صنعتی با کیفیت مناسب و مورد نیاز، اهمیت زیادی پیدا کند.
کیفیت طراحی، بهینه سازی انرژی، مناسب و به روز بودن طرحهای تصفیه فاضلاب، اقتصادی بودن طرحها و کیفیت بالای پساب تصفیه شده از جمله نکات مورد توجه این گروه مهندسی در طرحهای فاضلابی می باشد. 
    
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12